MINI KRUIZAS PO NEMUNO DELTĄ!!!

Galvojate, kad Lietuvos vaizdai jau nenustebins? Laivas Šturmai žino vietą, kur telefonai pasimiršta, internetas išnyksta, žandikauliai nusvyra ir žmonės klausia: „..Ar mes Lietuvoje?“. Nemuno deltos parkas – tai vienas paslaptingiausių ir gražiausių, dar žmogaus nepaliestų, Lietuvos kampelių. Laivas Šturmai kviečia ir jus patirti kruizą natūralios gamtos apsuptyje, tyliai skrodžiant žydinčių vandens lelijų pievas.

Kelionės metu Jūsų laukia:

• Patogus, minkštasuolių pilnas, atviro denio laivas, su galimybe bet kada jį uždaryti nuo netikėtai pasikeitusių orų.

• Profesionali, šypsenomis, rūpesčiu ir skaniausia kava aprūpinanti laivo Šturmai įgula.

Dar nematytais kampais, tiesiai iš vandens, gražiausi Lietuvos vaizdai: Lietuviškoji Venecija, Nemuno deltos parkas ir Krokų lankos.

Šeimoms, draugams ar kolektyvams, ištroškusiems romantikos ar naujų įspūdžių, norintiems nustebinti save ar kitus – padovanokite nepakartojamas akimirkas ir prisiminimus drauge. Nepraleiskite progos pamatyti nuostabius Nemuno deltos gamtos vaizdus, aplankyti Uostadvarį, iš toli pasigrožėti Ventės ragu, patirti Kuršių marių bangavimą.

Siūlome Jums nuostabų maršrutą: Mingė – Kniaupo įlanka – Uostadvaris –  Mingė. Plaukimo trukmė 2,5 val. (2 val. plaukimo ir 0,5 val. stovėjimo). Ekskursijos pradžia Upaičio gatvė, Minijos km. Šilutės raj. Laivas “Šturmai” Jūsų lauks dešiniajame Minijos upės krante (Ventės rago pusėje).

Ekskursijos programa:

Laivo kapitono instruktažas (20 min.)

Išplaukimas iš Mingės Upaitės upeliu į Kniaupo įlanką, o iš jos į Kuršių marias link Ventės rago, Atmatos upe link Uostadvario (1.5 val.).

Sustojimas Uostadvaryje (20 min.)

Plaukimas Medžiotojų taku (jei leidžia vandens lygis)

Kelionės pabaiga.

                                       

Kuršių marių, Nemuno deltos vaizdais galima grožėtis nuo Ventės rago švyturio, geležinio tilto per Miniją ties Kintų žuvininkystės ūkiu, nuo Uostadvario švyturio Rusnės saloje – nuo specialių paukščių stebėjimo bokštelių.

Įspūdingiausi statiniai, atspindintys šio krašto gyventojų ryšius su vandeniu, yra Uostadvario ir Ventės švyturiai, vandens kėlimo stotis ir polderinės sistemos. Unikalus yra Skirvytėlės kaimo liaudies architektūros ansamblis, kuriame yra ir etnografinė sodyba – muziejus. Mingės kaimas vadinamas Lietuvos Venecija, kadangi jo pagrindine gatve yra tapusi Minijos upė.

Norite ir Jūs pamatyti neregėtą Lietuvą iš vandens pusės❓ Paragauti tikros pamario žvejų virtuvės❓Paskubėkite ir registruokitės.

Kad kruizas būtų nepakartojamas rekomenduojame išbandyti tikrą vietinių virtuvės paveldą 🐟
➡️Kelionės metu galime pasiūlyti užsisakyti tikrą vietinių šviežiai pagamintą žuvienę – porc. 4 eur.
Arba įsigyti šviežiai vietinių išrūkytos žuvies:
➡️Upėtakis 1 kg – 14 eur (svoris vienos žuvelės 600-800g),
➡️Karpis 1 kg – 12 eur (apie 1,5 kg),
➡️Karšis 1 kg – 8 eur (600-800 g viena
žuvelė).

Kaina už tokią unikalią parirtį:
▪️suaugusiam – 12 eur,
▪️vaikui (6-16 m) – 6 eur
▪️iki 6 m. nemokamai (jei neužima sėdimos vietos)
SVARBU
⚠️Žuvienė verdama tik nuo 15 porcijų, būtina pasakyti poreikį registruojantis.

 

Būtina išankstinė registracija: tel.: 8 674 99009

Būtinas išankstinis apmokėjimas:

UAB “Svencelės uostelis”

Įmonės kodas: 305608746

Bankas : SWEDBANK

Banko kodas : 73000

A/s: LT647300010164160249

Mokėjimo paskirtyje nurodykite kelionės tikslą ir asmenų skaičių, pvz., “už kruizą po Nemuno delta, už 2 suaug., 2 vaikus”.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *