KRUIZAS Į NIDĄ

Norėtumėte į Nidą pažvelgti kitomis akimis? Ar įmanoma kelionę į Nidą paversti šeimos ar kolektyvo geriausiu vasaros nuotykiu? Ar Lietuva dar gali jus nustebinti? Laivas Šturmai patikina – viskas įmanoma, jei Nidą bandysite pasiekti senųjų žvejų keliais. Su kolektyvu, draugais ar šeima rinkitės visos dienos išvyką į Nidą laivu ir leiskite Lietuvos grožiui atimti jums žadą. Nelaukite savaitgalio ir leiskitės su vaikais į nepamirštamą nuotykį, kol oras toks nuostabus.

Kelionės metu Jūsų laukia:

• Patogus, minkštasuolių pilnas, atviro denio laivas, su galimybe bet kada jį uždaryti nuo netikėtai pasikeitusių orų.

• Profesionali, šypsenomis, rūpesčiu ir skaniausia kava aprūpinanti laivo Šturmai įgula.

• Dar nematytais kampais, tiesiai iš vandens, žadą atimantys Lietuvos vaizdai: Lietuviškoji Venecija, sustojimas prie Nidos kopos, Nemuno deltos parkas ir Krokų lankos. Įspūdžiai ir prisiminimai yra tai, ką mes širdyse nešamės per visą gyvenimą.

Todėl geriausia dovana kitam tai patyrimas ir jūsų laikas drauge.

Laivu “Šturmai” siūlome nuostabų maršrutą: Mingė –Nida – Mingė. Kruizo trukmė 8 val. (4 val. plaukimo ir 4 val. laisvas laikas Nidoje)

Maršruto pradžia – istorinis Mingės kaimas.

Plaukdami Nemuno delta, praplauksime Uostadvarį, Kniaupo įlanką, kur gausu pamario augmenijos ir gyvūnijos. Iš vandens pamatysite garsųjį Ventės Ragą, per kurį praeina didysis paukščių migracijos kelias ir yra įrengta paukščių žiedavimo stotis.

Sustoję gražiausioje kuršių gyvenvietėje – Nidoje, galėsite užsilipti į Parnidžio kopas, nukeliauti iki jūros arba tyrinėti Nidos istoriją savarankiškai.

Štai ką galite nuveikti Nidoje, kol laivas lauks Jūsų krantinėje: Individualus maršrutas: top 10 Nidoje.

Nida

Nida

Ekskursijos pradžia Upaičio gatvė, Minijos km. Šilutės raj. Laivas “Šturmai” Jūsų lauks dešiniajame Minijos upės krante (Ventės rago pusėje). 

Ekskursijos programa:

10.50 Laivo kapitono instruktažas

11.00 Išplaukimas iš Mingės link Uostadvario.

13.00 Pasiekiam Nidą

iki 17.00 Laisvas laikas Nidoje

17.00 Grįžimas į Mingę pro Kniaupos įlanką

19.00 Kelionės pabaiga.

Kelionės bilieto kaina suaugusiam asmeniui 22 eur (uždarame denyje; nedideli vaikai gali dalintis viena vieta), 12 eur (atvirame denyje).
Vaikams nuo 7-16 m. – 14 eur (uždarame denyje), 8 eur (atvirame denyje), iki 6 m. nemokamai (jei neužima sėdimos vietos).
Dviratis, vežimėlis – nemokamai (skaičius ribotas, teirautis telefonu).

Vietų skaičius ribotas būtina išankstinė registracija tel.: 8 674 99009 

Būtinas išankstinis apmokėjimas:

UAB “Svencelės uostelis”

Įmonės kodas: 305608746

Bankas : SWEDBANK

Banko kodas : 73000

A/s: LT647300010164160249

Mokėjimo paskirtyje nurodykite kelionės tikslą, datą ir asmenų skaičių, pvz., “už kruizą į Nidą 06.12 už 2 suaug., 2 vaikus”.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *